Vieme toho o láske dosť, o láske v nás?

DSC00650-002Láska je vďačná téma. Každý deň na ňu myslíme. Každý deň je v našom živote. Láska partnerská, láska k dieťaťu, k rodičom. Mohla by som menovať ďalej.

Ja by som ale dnes chcela poukázať na lásku v nás. Na lásku z ktorej sme stvorení. A z nej vychádza všetko. Keď si ju uvedomíme zistíme, že náš život môže byť krajší. Keď sa budeme pozerať  na všetko s láskou, keď budeme cítiť všetko s láskou budeme šťastnejší.

Nedorozumenia, nesváry, nepríjemné udalosti v našom živote. Na všetko sa môžeme pozerať inak ako doteraz. Všetko môžeme brať inak. Tak aby nás to nezraňovalo. Tak, že zmeníme svoj pohľad na to všetko. Tak, že vnesieme do svojich životov lásku.

Keď ju budeme vyžarovať potom sa k nám bude vracať. A to s ešte väčšou silou s akou sme ju vyslali.

Myslím tým lásku medzi ľuďmi všeobecne. Často nás stretávajú v živote nepríjemnosti, hádky. Väčšinou sú to nedorozumenia. Často nesprávne vnímame slová iného človeka. Dotknú sa nás. A on to nemusel myslieť tak ako sme to my vnímali. Skúsme sa zamyslieť. Vžiť sa do toho druhého. Zamyslieť sa nad tým čo my vnímame tak aby nás to zranilo.

Skúsme zmeniť nastavenia v nás a vnímať slová tak ako sú myslené, s láskou. Bude nám krajšie. Bude nám príjemnejšie, budeme šťastnejší. Veľa sa v našich životoch zmení.

Myslím na vás s láskou.

This entry was posted in Úvod, Články and tagged , . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s