EFT Mentálna liečba a intuitívna diagnóza

Pomocou tejto metódy sa terapeut naladí v zmenenom stave vedomia na váš problém, ktorý potrebujete a chcete riešiť.

Vy ako klient sa sústredíte na svoj problém, myslíte naň (bolesť, chorobu).

Terapeut sa na vás a váš problém naladí cez srdce a povie vám (ak sa správne na svoj problém sústredíte) čo vás trápi. Týmto si vzájomne overíte, že ste na správnej ceste a môže sa začať s nápravou problému, s liečením.

Pri mentálnej liečbe sú využívané aj iné techniky a metódy liečenia. Závisí to od druhu a príčiny problému a od samotnej osobnosti liečeného. Techniky vyberá terapeut intuitívne. Ide o reiki,  shambalu, eft a pod.

Niekedy stačí na vyriešenie problému jedno sedenie, inokedy je to zložitejšie. Všetko závisí od druhu a zložitosti ochorenia a tiež od spolupráce klienta.

Ak sa chceme celkom uzdraviť a ak chceme aby sa problém prestal vracať musíme aktívne spolupracovať. Niekedy je potrebné upraviť stravovanie. Dôležité je odstrániť bloky spôsobené traumami z minulosti a vlastné postoje k životu,  k ľuďom a veľmi často sami k sebe. Práve tieto traumy a postoje sú spúšťačmi a pôvodcami našich dnešných problémov. Veľmi účinným prostriedkom na odstraňovanie dôvodov našich dnešných problémov je EFT. Je to cesta k uzdraveniu života.

 IMG_0001

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s