Metamorfná technika

Je metóda pre uvoľnenie starých duševných blokov, strachov a stresov, ktoré ovplyvňujú náš život na nevedomej úrovni a obmedzujú nás v bežnom živote.

6Jemná masáž na určitých bodoch na našom tele spôsobí zlepšenie zdravia,  obnovenie vnútornej sily, radosti,  psychickej vyrovnanosti.
Je to príjemná, relaxačná metóda pre uvoľnenie blokov vytvorených v období prenatálneho vývoja. Takto vytvorené bloky nám robia problém v bežnom živote v podobe chorôb, stresov a porúch chovania.

Metamorfnou technikou – jemnými dotykmi na reflexných zónach na nohách, rukách a na hlave uvoľníme bloky, ktoré vznikli v období od počatia do narodenia. Bloky spôsobené stresmi, obavami a negatívnymi zážitkami matky.
Uzdravujúcim zdrojom  je tu životná energia prijímajúceho, vrodená inteligencia organizmu a jeho schopnosť regenerácie.

Pomôže pri:
hyperaktivite, poruchách sebaovládania, agresivite, autizme, pre zdravotne postihnutých, pre tehotné matky pre zdravý vývoj ich dieťaťa. MT je úspešná pri riešení aj veľmi starých problémov. V situáciách súvisiacich s prechodom – detstvo, dospievanie, tehotenstvo, menopauza, sťahovanie, rozvod, úmrtie blízkej osoby, problémy v práci a pod. Po aplikovaní MT mnoho ľudí udáva, že sú schopní lepšie riešiť zmeny v živote. Vo chvíľach napätia sú vďaka MT zvládať situácie efektívnejšie.

MT nie je ani liečbou, ani terapiou, ani masážou. Je technikou, ktorá pomáha impulzom našej vlastnej vnútornej životnej sile aby čo najlepšie využila vlastný potenciál.

Pri MT nie je potrebné hovoriť s klientom o jeho problémoch, ak klient nechce – nemusí.

MT je vhodná pre každého – pre dospelých aj pre deti. Má hlboký a nenásilný účinok.

Môžeme ju kombinovať s inými technikami a terapiami.

IMG_0005

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s